کلمه کلیدی خود را وارد کنید

درباره ما

درباره آریوتز

گروه تحقیقاتی آریوتز یکی از قویترین و بزرگترین مجموعه ها در زمینه مشاوره، آموزش و انجام پروپوزال، پایان نامه های ارشد و دکتری و مقالات در تمامی رشته های تحصیلی می باشد که سالهاست به تمامی دانشجویان در تمامی اقصی نقاط کشور خدمات ارائه می دهد.

بین الملل

و همچنین در سطح بین المللی نیز به دانشجویان خارج از کشور از جمله: آلمان، انگلستان، مالزی، سوئد، ترکیه، عراق، سوریه و … خدمات علمی و پژوهشی ارائه می دهد.ضمنا آموزش های رایگان پروپوزال ، پایان نامه و مقاله نویسی در سایت و تلگرام و اینستاگرام گروه تحقیقاتی آریوتز در راستای آموزش مباحث علمی و پژوهشی در پاسخ به دغدغه های دانشجویان و پاسخگویی به سؤالات آنان است.

ماموریت ما

اصل کار ما بر مبنای صداقت و تعهد است و نهایت تلاش خود را می نماییم تا رضایت کامل دانشجویان را جلب نمائیم.

مجموعه ما آمادگی کامل برای ارائه مشاوره رایگان و پاسخگویی به سوالات دانشجویان عزیز را دارد و با کارکنان و پژوهشگران متعهد و پاسخگو، به صورت حضوری، تلفنی و تلگرامی پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود.

bg-icon-box-2
نقاط قوت ما

تبلیغات دهان به دهان در میان دانشجویان از نقاط قوت مجموعه ماست و هر دانشجویی که پروژه اش انجام می گیرد چندین دانشجوی دیگر را به مجموعه معرفی می نماید. ارائه آموزش و توضیحات بخش آماری یا همان فصل چهارم پایان نامه . درک دغدغه ها و ابهامات دانشجو و تلاش در جهت رفع آنها و ارائه مشاوره و نکات ارزشمند جهت آمادگی برای دفاع از پایان نامه . پاسخگویی کامل کارمندان به تمامی سؤالات دانشجویان در اسرع وقت .

استراتژی ما

گروه تحقیقاتی ما در انجام خدمات پژوهشی دانشجویان از منابع علمی معتبر نظیر sciencedirect، elsevier، springer، scopus و … استفاده می نمایند و با استفاده از مطالب جدید و به روز کارهای پژوهشی قوی اراده می کنند. مجموعه ما متشکل از افرادی است که سالهاست در زمینه امور پژوهشی فعالیت می کنند و تجربیات زیادی در این زمینه دارند.

ارزش های ما

پاسخگویی و رسیدگی به کار دانشجویان به صورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل از طریق تلگرام و تماس اضطراری مؤسسه با دانشجو امکانپذیر است.

درک شرکت از دانشجو بودن شما

پرداخت مبالغ قرارداد دانشجو به صورت مرحله به مرحله در زمان ارائه پروپوزال و فصول مختلف پایان نامه و همزمان با پیشرفت کار دریافت می گردد.

اقدانات قبل از قرارداد

پاسخگویی کامل کارمندان به تمامی سؤالات دانشجویان در اسرع وقت پیش از عقد قراداد و طی قرارداد که این امر موجب نظم در گروه تحقیقاتی آریوتز می شود.