کلمه کلیدی خود را وارد کنید

post

کنفرانس ملی الگوهای نوین در مدیریت و کسب و کار با رویکرد حمایت از کارآفرینان ملی

کنفرانس ملی الگوهای نوین در مدیریت و کسب و کار با رویکرد حمایت از کارآفرینان ملی

کنفرانس ملی الگوهای نوین در مدیریت و کسب و کار با رویکرد حمایت از کارآفرینان ملی در تاریخ ۱۴ تیر ۱۳۹۷ توسط موسسه آموزش عالی نگاره و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار گردید. شما می توانید برای دریافت کلیه مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس به صفحه مجموعه مقالات کنفرانس ملی الگوهای نوین در مدیریت و کسب و کار با رویکرد حمایت از کارآفرینان ملی مراجعه فرمایید.


حوزه های تحت پوشش: مدیریت (عمومی)
برگزار کننده: موسسه آموزش عالی نگاره
سایر برگزار کنندگان: تحت حمایت سیویلیکا
شهر برگزاری: تهران

در هزاره سوم تغییر و تحول یکی از اصول اساسی در مدیریت سازمان ها و کسب و کارها است. امروزه کسب و کارهای جهان با چالش هایی به مراتب پیچیده تر و متنوع تر از گذشته مواجه هستند و اغلب این چالش ها نیاز به شیوه ای موثرتری برای برخورد دارند که به دقت طراحی شده و مبتنی بر پارادایم های معتبر علمی باشند. دراین بین علم مدیریت با درک عمیقی که از سایر علوم دارد می تواند مدیران و تصمیم گیران را مجهز به ابزارها و دانشی نماید که بتوانند ماهیت اصلی مسائل را درک کرده و چالش های کسب و کار خود را برطرف نمایند..

  ایران در سال‌های اخیر تلاش کرده فضای کسب‌وکار را برای کارآفرینان و فعالان اقتصادی بهبود بخشد؛ اما به‌نظر می‌رسد سرعت اصلاحات اقتصادی و اقدامات اساسی انجام شده، پایین بوده و کسب و کارهای بومی کمتر توانسته­اند خود را با  کسب و کارهای همتراز خود همراه سازند. لذا کنفرانس ملی الگوهای نوین در  مدیریت و کسب و کار با رویکرد حمایت از کارآفرینان ملی بعنوان فرصتی برای محققان و دست اندرکاران حوزه سازمانی در تلاش است تا با بوجود آوردن بستری برای ارائه یافته های علمی و به اشتراک گذاشتن تجربیات گوناگون، زمینه یادگیری متعامل از سایرین را فراهم کرده و فارغ از چارچوب های همایش های مرسوم بتواند راه را برای ارتقای سطح دانشی شرکت کنندگان هموار نماید.

محورهای کنفرانس

مدیریت کسب و کار الکترونیکی (بانکداری، سرمایه گذاری، دولت الکترونیک و …)

مدیریت بازاریابی و برندینگ

مدیریت بهبود و بازسازی سازمان

مدیریت رفتار سازمانی و منابع انسانی

مدیریت مالی و حسابداری

مدیریت کارآفرینی و نوآوری

مدیریت کیفیت، بهره‌وری و تعالی سازمانی

مدیریت روانشناسی سازمانی کسب و کارهای نوین

مدیریت، طراحی و معماری شهری در حوزه کسب و کار

مدیریت تولید فرآیند و عملیات در کسب و کارهای جدید

مدیریت اسلامی در کسب و کارهای نوین

مدیریت آموزشی در حوزه کسب و کار

مدیریت رسانه

مدیریت دانش و فناوری اطلاعات

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


هشت × = 64