کلمه کلیدی خود را وارد کنید

post

انجام پایان نامه ارشد

انجام پایان نامه ارشد

انجام پایان نامه ارشد و مشاوره حرقه ای

توسط بسیاری از موسسات تبلیغ می شود. حتی فارغ التحصیلان هم اقدام به نوشتن پایان نامه می کنند. اما چند درصد در این کار موفقند؟ چند نفر می توانند به وعده های خود برای انجام کارهای پایان نامه ارشد وفادار بمانند؟
انجام پایان نامه ارشد در برخی موارد به صورت تیمی انجام میشود. اما به طور کلی به عوامل زیادی بستگی دارد.

خدمات ما برای انجام پایان نامه ارشد

تیم ما با بررسی نظرات دانشجویان به این نتیجه رسیده است که نوشتن  با توجه به نکات زیر بهترین نتیجه را می دهد :

۱. استفاده از منابع دست اول با اعتبار بالا

نکته مهمی که در زمان انجام تضمینی پایان نامه به آن باید توجه کنید، گردآوری اطلاعات از منابع موثق است.

توصیه اکید ما اینست که در مراحل نوشتن پایان نامه ارشد از منابعی که محقق یا پژوهشگر می نویسد، اطلاع پیدا کنید. برخی از منابع دست سوم هستند و از روی منابع اصلی کپی برداری شده اند. نوشتن پایان نامه ارشد با توجه به این منابع می تواند زحمات و هزینه شما را به هدر بدهد.

زمانی که با موسسات انجام پایان نامه  قرارداد همکاری امضا می کنید از آنها بخواهید برای پایان‌نامه از منابع اصلی استفاده کنند.

۲.انجام تضمینی پایان نامه و ترجمه منابع اصلی

یکی از کارهای مهم برای انجام کارهای پایان نامه ارشد ترجمه منابع خارجی است. بخشی از مطالب و اطلاعات به زبان فارسی هستند. اما بخش مهم دیگری به زبان انگلیسی و یا سایر زبان ها نوشته شده اند. اگر بخواهید پایان نامه ای اساسی را به دانشگاه تحویل دهید ترجمه کردن یکی از بخش های مهم است.

هر موسسه ای که از انجام تضمینی پایان نامه ارشد صحبت می کند باید این قسمت را هم مدنظر قرار دهد. در واقع مدیر موسسه باید از محقق بخواهد برای نوشتن پایان نامه از منابع جدید به زبان های زنده دنیا استفاده کند.

۳.ویرایش و اصلاحات پایان نامه

موسسات انجام پایان نامه ارشد موظفند ایرادات مربوط به پایان نامه را برطرف کنند سپس دانشجو این ایرادات را مجددا برای موسسه نوشتن پایان نامه ارسال می کند.
محقق موظف است قبل از نوشتن فصل جدید، ابتدا نواقص، ایرادات و مشکلات فصل فعلی پایان نامه را برطرف کند. سپس به سراغ نوشتن فصل های بعدی برود.

۴.اعلام هزینه نوشتن پایان نامه به دانشجو

قیمت انجام پایان نامه با توجه به چندین معیار مشخص می شود. دانشجو قبل از انجام کارهای پایان نامه باید از هزینه های هر فصل و یا پروپوزال مطلع شود. سپس براساس میزان توان مالی با موسسه همکاری کند. هزینه ها براساس تعداد فصل ها مشخص می شود. پژوهشگر برای هر یک از فصل ها قیمت خاصی را مشخص می کند.

انجام پایان نامه ارشد براساس سختی یا راحت بودن فصل ها قیمت گذاری می شود. برای مثال فصل دوم راحت تر از فصل چهارم و پنجم است. بنابراین هزینه ای که در ازای نوشتن فصل ها از دانشجو دریافت می شود، متفاوت است.

 نوشتن تضمینی پایان نامه ارشد

تیم قدرتمند ما با داشتن تجربه و تخصص کافی در زمینه پروژه های دانشجویی می تواند هر نوع پایان نامه ای را برای شما آماده کند. از آنجایی که نوشتن پایان نامه در رشته های مختلف تحصیلی با هم تفاوت دارد،هر پروژه براساس موضوع به یک متخصص سپرده می شود.

اگر برای نوشتن پایان نامه به مشاوره نیاز داشتید و یا برای نوشتن پروپوزال یا پایان نامه دچار مشکل شدید، با کارشناسان ما تماس بگیرید و از هزینه و نحوه مشاوره برای نوشتن پروپوزال و پایان نامه ارشد مطلع شوید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


− 7 = دو