امتیازات ما :

گروه تحقیقاتی آریوتز متشکل از پژوهشگرانی با مدارج تحصیلی بالا و شایسته است که همگی رتبه های برتر دانشگاههای معتبر دولتی هستند. و ما خود را متعهد می دانیم که دستورالعمل ها و نظرات و پیشنهادات مشتریان خود را با دقت رعایت و اجرا نمائیم. ما به کیفیت خدماتی که ارائه می دهیم اطمینان داریم و هیچ پروژه ای از مؤسسه ما خارج نمی گردد مگر اینکه پژوهشگران و ویراستاران ما با کیفیت بالا آن را ویراستاری نموده و به شما تحویل دهند.

پس از سفارش، پروژه شما بررسی می گردد و پژوهشگری که تخصصش مطابق با سفارش شما باشد انتخاب می گردد و کار توسط ایشان مورد بررسی قرار گرفته و اقدامات اولیه جهت انجام پروژه انجام گرفته و پروژه آغاز می گردد.

همچنین در طول انجام کار ارتباط تنگاتنگی میان پژوهشگران و دانشجویان وجود خواهد داشت. شما قبل از عقد قراداد و حین انجام کار و تا زمان دفاع با ملاقات حضوری یا ارتباط تلفنی با پژوهشگر خود از طریق مؤسسه در ارتباط خواهید بود. و تمامی خواسته ها و موارد خود را با مؤسسه و پژوهشگر خود در میان خواهید گذاشت. و پیش از اینکه محصول نهایی خود را دریافت نمائید مجموعه ما آن را ویراستاری کرده و و مطابق با سفارش شما تحویل می دهد. و اگر در حین اجرای پروژه یا پس از دفاع اصلاحاتی نیاز باشد در اسرع وقت و به صورت کاملا رایگان ویرایش انجام گرفته و کار به شما تحویل داده می شود.

 

گروه تحقیقاتی آریو تز

گروه تحقیقاتی آریوتز یکی از قویترین و بزرگترین مجموعه ها در زمینه مشاوره، آموزش و انجام پروپوزال،  پایان نامه های ارشد و دکتری و مقالات در تمامی رشته های تحصیلی می باشد که سالهاست به تمامی دانشجویان در تمامی اقصی نقاط کشور خدمات ارائه می دهد.

و همچنین در سطح بین المللی نیز به دانشجویان خارج از کشور از جمله: آلمان، انگلستان، مالزی، سوئد، ترکیه، عراق، سوریه و … خدمات علمی و پژوهشی ارائه می دهد.

گروه تحقیقاتی ما در انجام خدمات پژوهشی دانشجویان از منابع علمی معتبر نظیر sciencedirect، elsevier، springer، scopus و … استفاده می نمایند و با استفاده از مطالب جدید و به روز کارهای پژوهشی قوی اراده می کنند. مجموعه ما متشکل از افرادی است که سالهاست در زمینه امور پژوهشی فعالیت می کنند و تجربیات زیادی در این زمینه دارند.

اصل کار ما بر مبنای صداقت و تعهد است و نهایت تلاش خود را می نماییم تا رضایت کامل دانشجویان را جلب نمائیم.

مجموعه ما آمادگی کامل برای ارائه مشاوره رایگان و پاسخگویی به سوالات دانشجویان عزیز را دارد و با کارکنان و پژوهشگران متعهد و پاسخگو، به صورت حضوری، تلفنی و تلگرامی پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود.

اگر در طول انجام پروژه دانشجو مشکل ناخواسته ای به وجود آید تلاش می گردد که هر چه سریعتر مشکل برطرف شده و از همکاری پژوهشگران مختلف در جهت رفع مشکل پیش آمده استفاده می شود.

اگر پس از انجام پروژه استادان راهنما و مشاور اصلاحاتی را خواستار گردند هر چه سریعتر اصلاحات برطرف شده و کار به دانشجو مسترد می گردد.

اگر پروژه ای از توان مجموعه ما خارج باشد به هیچ وجه به خاطر اهداف انتفاعی با دانشجو قرارداد بسته نمی شود. و مشاوره و پیگیری های اولیه ی رایگان باعث ایجاد فضای اعتماد به مجموعه ما می گردد و دانشجو متوجه می شود که هدف صرفاپول نیست و پول در راستای خدمات صادقانه ناخودآگاه کسب می شود.

پرداخت مبالغ قرارداد دانشجو به صورت مرحله به مرحله در زمان ارائه پروپوزال و فصول مختلف پایان نامه و همزمان با پیشرفت کار دریافت می گردد.

جلسات حضوری ملاقات دانشجو و محقق در مؤسسه و انجام کنفرانس تلفنی میان محققین و دانشجویان پیش از انجام کار و در حین قراداد از نقاط قوت مجموعه ما می باشد.

پاسخگویی و رسیدگی به کار دانشجویان به صورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل از طریق تلگرام و تماس اضطراری مؤسسه با دانشجو امکانپذیر است.

تبلیغات دهان به دهان در میان دانشجویان از نقاط قوت مجموعه ماست و هر دانشجویی که پروژه اش انجام می گیرد چندین دانشجوی دیگر را به مجموعه معرفی می نماید.

ارائه آموزش و توضیحات بخش آماری یا همان فصل چهارم پایان نامه و همچنین مقاله به دانشجو به صورت تلفنی و یا حضوری انجام می گیرد.

درک دغدغه ها و ابهامات دانشجو و تلاش در جهت رفع آنها و ارائه مشاوره و نکات ارزشمند جهت آمادگی برای دفاع از پایان نامه جزء وظایف ماست.

پاسخگویی کامل کارمندان به تمامی سؤالات دانشجویان در اسرع وقت پیش از عقد قراداد و طی قرارداد که این امر موجب نظم در گروه تحقیقاتی آریوتز می شود.

ضمنا آموزش های رایگان پروپوزال ، پایان نامه و مقاله نویسی در سایت و تلگرام و اینستاگرام گروه تحقیقاتی آریوتز در راستای آموزش مباحث علمی و پژوهشی در پاسخ به دغدغه های دانشجویان و پاسخگویی به سؤالات آنان است.

خدمات منحصر به فرد
ایده و مفهوم
قیمت مناسب
مشتری دوستانه

قیمتها و تخفیفات ما :

گروه تحقیقاتی آریوتز قیمت پروژه ها را جداگانه و با توجه به هر سفارش تعیین می کند. زمانی که شما جزئیات سفارشتان را به ما ارائه می دهید پژوهشگر ما با توجه به نوع کار و سنگین یا سبکی آن کار شما را قیمت گذاری می نماید. و شما پیش از عقد قرارداد از قیمت ها مطلع خواهید شد.

و همچنین ما به مشتریانی که مجددا به مؤسسه ما مراجعه کنند بر اساس نوع کار تخفیفات ویژه ای اختصاص می دهیم چرا که تمایل داریم که یک ارتباط بلند مدت با مشتریان خود داشته باشیم و رضایت کامل آنها را برآورده نماییم.

کارهای ما

نمونه کار