درباره ما

photodune-6670322-typewriter-m-480x480

گروه تحقیقاتی آریو تز

گروه تحقیقاتی آریوتز یکی از قویترین و بزرگترین مجموعه ها در زمینه مشاوره، آموزش و انجام پروپوزال،  پایان نامه های ارشد و دکتری و مقالات در تمامی رشته های تحصیلی می باشد که سالهاست به تمامی دانشجویان در تمامی اقصی نقاط کشور خدمات ارائه می دهد.

و همچنین در سطح بین المللی نیز به دانشجویان خارج از کشور از جمله: آلمان، انگلستان، مالزی، سوئد، ترکیه، عراق، سوریه و … خدمات علمی و پژوهشی ارائه می دهد.

گروه تحقیقاتی ما در انجام خدمات پژوهشی دانشجویان از منابع علمی معتبر نظیر sciencedirect، elsevier، springer، scopus و … استفاده می نمایند و با استفاده از مطالب جدید و به روز کارهای پژوهشی قوی اراده می کنند. مجموعه ما متشکل از افرادی است که سالهاست در زمینه امور پژوهشی فعالیت می کنند و تجربیات زیادی در این زمینه دارند.

اصل کار ما بر مبنای صداقت و تعهد است و نهایت تلاش خود را می نماییم تا رضایت کامل دانشجویان را جلب نمائیم.

مجموعه ما آمادگی کامل برای ارائه مشاوره رایگان و پاسخگویی به سوالات دانشجویان عزیز را دارد و با کارکنان و پژوهشگران متعهد و پاسخگو، به صورت حضوری، تلفنی و تلگرامی پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود.

اگر در طول انجام پروژه دانشجو مشکل ناخواسته ای به وجود آید تلاش می گردد که هر چه سریعتر مشکل برطرف شده و از همکاری پژوهشگران مختلف در جهت رفع مشکل پیش آمده استفاده می شود.

اگر پس از انجام پروژه استادان راهنما و مشاور اصلاحاتی را خواستار گردند هر چه سریعتر اصلاحات برطرف شده و کار به دانشجو مسترد می گردد.

اگر پروژه ای از توان مجموعه ما خارج باشد به هیچ وجه به خاطر اهداف انتفاعی با دانشجو قرارداد بسته نمی شود. و مشاوره و پیگیری های اولیه ی رایگان باعث ایجاد فضای اعتماد به مجموعه ما می گردد و دانشجو متوجه می شود که هدف صرفاپول نیست و پول در راستای خدمات صادقانه ناخودآگاه کسب می شود.

پرداخت مبالغ قرارداد دانشجو به صورت مرحله به مرحله در زمان ارائه پروپوزال و فصول مختلف پایان نامه و همزمان با پیشرفت کار دریافت می گردد.

جلسات حضوری ملاقات دانشجو و محقق در مؤسسه و انجام کنفرانس تلفنی میان محققین و دانشجویان پیش از انجام کار و در حین قراداد از نقاط قوت مجموعه ما می باشد.

پاسخگویی و رسیدگی به کار دانشجویان به صورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل از طریق تلگرام و تماس اضطراری مؤسسه با دانشجو امکانپذیر است.

تبلیغات دهان به دهان در میان دانشجویان از نقاط قوت مجموعه ماست و هر دانشجویی که پروژه اش انجام می گیرد چندین دانشجوی دیگر را به مجموعه معرفی می نماید.

ارائه آموزش و توضیحات بخش آماری یا همان فصل چهارم پایان نامه و همچنین مقاله به دانشجو به صورت تلفنی و یا حضوری انجام می گیرد.

درک دغدغه ها و ابهامات دانشجو و تلاش در جهت رفع آنها و ارائه مشاوره و نکات ارزشمند جهت آمادگی برای دفاع از پایان نامه جزء وظایف ماست.

پاسخگویی کامل کارمندان به تمامی سؤالات دانشجویان در اسرع وقت پیش از عقد قراداد و طی قرارداد که این امر موجب نظم در گروه تحقیقاتی آریوتز می شود.

ضمنا آموزش های رایگان پروپوزال ، پایان نامه و مقاله نویسی در سایت و تلگرام و اینستاگرام گروه تحقیقاتی آریوتز در راستای آموزش مباحث علمی و پژوهشی در پاسخ به دغدغه های دانشجویان و پاسخگویی به سؤالات آنان است.